Skup samochodów - Kraków, Czernichów

Posiadasz niepotrzebny samochód osobowy, którego naprawa jest nieopłacalna? Nie chcesz tracić czasu na sprawy urzędowe i chciałbyś się go po prostu jak najszybciej pozbyć? Płacisz zbędne składki za ubezpieczenie OC? To świetnie się składa! Nasza firma od wielu lat prowadzi skup aut na złom w centrum Krakowa. Oferujemy Ci najwyższe ceny spośród wszystkich tego typu zakładów na terenie całego województwa.

Skup aut na złom

Przygotowanie pojazdu do likwidacji może wydawać się z pozoru prostym i przyjemnym zadaniem. Jednakże wiąże się nie tylko z koniecznością posiadania odpowiedniego zaplecza warsztatowego, lecz również wiedzy prawnej. Samodzielny demontaż może skończyć się wysokim mandatem, a nawet procesem sądowym. Lepiej więc postawić na nasz sprawdzony skup samochodów, działający na obszarze Krakowa oraz Czernichowa. W ten sposób nie tylko oszczędzisz czas i nerwy, ale jednocześnie zyskasz pieniądze. Gotówkę oraz dokumenty do wyrejestrowania pojazdu otrzymasz od ręki!

Złomowanie samochodów

Współpraca z nami odbywa się w bardzo prosty sposób. Nasza infolinia działa całodobowo, więc możesz zadzwonić w każdej chwili i umówić się na wizytę naszego konsultanta w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie. Nasz skup aut w Krakowie oferuje nie tylko złomowanie, lecz również kompleksową opiekę prawną oraz darmowe, fachowe oględziny pojazdu, kończące się rzetelną wyceną. Ty musisz przygotować jedynie dowód rejestracyjny i podstawowe informacje o samochodzie.

Skup samochodów na złom Kraków

Legalne złomowanie pojazdów

Nie musisz się obawiać – w przeciwieństwie do wielu tego typu punktów posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i kwalifikacje. Działamy w pełni legalnie. Zajmujemy się również skupem aut sprawnych i ich komisem. Jeżeli więc posiadasz jeżdżący pojazd, który chciałbyś szybko sprzedać – zapraszamy do niezobowiązującej wyceny.

Oddaj samochód do złomowania – szybko i sprawnie

Dzięki skorzystaniu z naszej oferty złomowania i skupu samochodów na terenie Krakowa oszczędzasz czas – nie musisz zamieszczać ogłoszeń, spotykać się z zainteresowanymi Klientami i pamiętać o wszystkich formalnościach. Zadzwoń do nas – zyskaj czas i pieniądze!